Ens ocupem de tot

Visitarem el teu immoble i et donarem la valoració real de mercat, l'advocada de l'empresa, analitzarà la documentació de la finca per a poder comercialitzar-la amb tota seguretat.
Anunciarem el teu immoble als mitjans publicitaris que tenim contractats, així mateix publicarem el teu immoble a la nostra web i als portals immobiliaris d'internet.
Oferirem el teu immoble a la nostra àmplia cartera de clients a totes les nostres oficines, es a dir, a El Masnou, Mataró i Mataró.
La nostra directora comercial t'assessorarà de les accions a emprendre per tal de vendre el teu immoble i t'anirà informant de les visites realitzades pel nostre equip comercial amb una bona formació i molta experiència.
L'advocat de l'empresa, redactarà el contracte de compra-venda i t'assessorarà i resoldrà qualsevol dubte que tinguis, ens ocupem de tots el tràmits, coordinem i prepararem tota la documentació per atorgar l'escriptura pública de compravenda a la notaria, demanem el certificat de solvència de la Comunitat de Propietaris i som els interlocutors de les entitats bancàries que intervenen a la compra-venda.
Comuniquem a l'Ajuntament el canvi de titularitat de l'immoble i la transmissió perquè generin l'impost de la plusvàlua municipal.

Equip comercial

Josep LLIGOÑA

Direcció Oficina

Oficina: El Masnou

Tel: 93.555.69.03

josep@meslloc.com

Pola HUMET

Direcció Comercial

Oficina: El Masnou

Tel: 93.555.69.03

pola@meslloc.com

Joan LLIGOÑA

Direcció Comercial

Oficina: El Masnou

Tel: 93.555.69.03

joan@meslloc.com

David LLIGOÑA

Direcció Oficina

Oficina: Mataró

Tel: 93.790.60.46

david@vive.cat

Begonya FURMENT

Direcció Oficina

Oficina: Mataró

Tel:93.797.10.13

bego@vive.cat

Gabriela MERCEDES

Comercial

Oficina: El Masnou

Tel: 93.555.69.03

gabriela@meslloc.com

Mayka MAYO

Comercial

Oficina: El Masnou

Tel: 93.555.69.03

mayka@meslloc.com

Silvia FERRER

Secretària Comercial

Oficina: El Masnou

Tel: 93.555.69.03

silvia@meslloc.com

Mireia BURGOS

Secretària Comercial

Oficina: El Masnou

Tel: 93.555.69.03

mireia@meslloc.com
El nostre Lloc Web www.meslloc.com utilitza cookies pr˛pies i de tercers per millorar els seus serveis mitjanšant l┤anÓlisi del hÓbits de navegaciˇ. Si continua navegant, accepta el seu ˙s d┤acord amb la nostra PolÝtica de Cookies. Veure mÚs informaciˇ